Grafické a kresličské práce

Grafické a kresličské práce

Zaujmout potencionálního zákazníka mohou i hezky vypadající stránky, vizitka, leták. Naše grafické a kresličské práce Vám pomohou při propagaci v přesvědčení Vašich potencionálních zákazníků, že to co nabízíte Vy je pro ně to pravé.

grafické a kresličské práce

Grafika pro web

Víme jak zaujmout, navrhneme Vám webové stránky ušité na míru toho co skutečně nabízíte. Vzhled webových stránek Vám pomůže přesvědčit zákazníka o tom, že jste skvělí. Vzhled stránek může už na první pohled pomoci přesvědčit zákazníka o tom, aby si u Vás objednal. K přesvědčení zákazníka stačí vhodné použití fotek nebo ilustrací Vašich služeb a produktů.

WebDesign

Grafické návrhy

grafické návrhyKrom webových stránek Vám můžeme navrhnout logo, vizitku, leták, plakát a jiné reklamní poutače, tištěné katalogy a brožury. Vytvoříme Vám takovou grafiku, která co nejlépe prodá vše co potřebujete.

Kresličské práce

Nabízíme kreslení digitálních obrázků na přání a pro libovolný účel, jako jsou např.: ilustrace, komiksy, karikatury. Též nabízíme převedení rastrových obrázků (log.) a jiných obrázků do vektorové grafiky.
Kontakty

Bc. Lenka Nováková |  Email: lenka.novakova@beenet.cz |  Tel.: (+420) 725 732 710

Kontaktujte nás


Doplňkové služby

Copywriting Tvorba webových stránek Internetový marketing