Grafické a kresličské práce

Grafické a kresličské práce

Zaujmout potencionálního zákazníka mohou i hezky vypadající stránky, vizitka, leták. Naše grafické a kresličské práce Vám pomohou při propagaci v přesvědčení Vašich potencionálních zákazníků, že to co nabízíte Vy je pro ně to pravé.

Grafika pro web

Víme jak zaujmout, navrhneme Vám webové stránky ušité na míru toho co skutečně nabízíte. Vzhled webových stránek Vám pomůže přesvědčit zákazníka o tom, že jste skvělí. Vzhled stránek může už na první pohled pomoci přesvědčit zákazníka o tom, aby si u Vás objednal. K přesvědčení zákazníka stačí vhodné použití fotek nebo ilustrací Vašich služeb a produktů.

WebDesign

Grafické návrhy

Graficksé a kresličské práceKrom webových stránek Vám můžeme navrhnout logo, vizitku, leták, plakát a jiné reklamní poutače, tištěné katalogy a brožury. Vytvoříme Vám takovou grafiku, která co nejlépe prodá vše co potřebujete.

Kresličské práce

Nabízíme kreslení digitálních obrázků na přání a pro libovolný účel, jako jsou např.: ilustrace, komiksy, karikatury. Též nabízíme převedení rastrových obrázků (log.) a jiných obrázků do vektorové grafiky.