Tvorba webových stránek

Vytvoříme Vám webové stránky dle Vašich potřeb, přání a požadavků, od jednoduché webové prezentace přes e-shop až po na zakázku vytvořený informační systém. Tvorba webových stránek je rozmanitá a tvůrčí činnost, kde každý realizovaný projekt je jedinečný. Ke každému projektu proto přistupujeme zcela individuálně a s plným nasazením vyhovět Vašim potřebám a požadavkům. Naším cílem je vytvářet webové stránky, které splní všechna Vaše očekávání.

Tvorba webových stránek

Jak probíhá tvorba webových stránek

  • Analýza: než započneme tvůrčí práce, musíme zjistit co od webových stránek vlastně požadujete (tzv. stanovení cíle).
  • Návrh: po stanovení cíle je potřeba pečlivě zvážit a navrhnout vhodnou strategii pro realizaci Vašeho projektu. Návrh zahrnuje vymyšlení vhodné struktury obsahu webových stránek a navržení jejich vzhledu. Jedná se o nejdůležitější část vývoje, na které závisí úspěšnost celého webu.
  • Realizace: časově nejnáročnější etapou tvorby webových stránek je jejich samotná realizace. Kódování vzhledu, programování funkcí a tvorby obsahu. Na konci realizace se všechny dílčí činnosti spojí a Váš web je na světě.
  • Správa webu: tvorba webových stránek je ve skutečnosti nikdy nekončící činností. Jak se v průběhu času mění svět kolem nás mění se i Vaše požadavky co od webových stránek chcete a co od nich požadujete. K webovým stránkám poskytujeme kvalitní technickou podporu a kvalitní správu jejich obsahu. Kdykoliv Vám rádi pomůžeme upravit Vaše stránky tak, aby odpovídaly Vaším aktuálním potřebám.

Jak probíhá tvorba webových stránek
Chytré webové stránky

Chytré webové stránky

Lidé k vyhledávání produktů a služeb na internetu využívají mnoha různých nástrojů. Ať jde o internetové vyhledávače jako je seznam.cz nebo google.com tak využívají i různé speciální nástroje na vyhledávání produktů (zboží) jako je heureka.cz nebo zbozi.cz. Chytré webové stránky se umí napojit na tyto internetové nástroje a přilákat na Vaše stránky nové zákazníky. K dosažení těchto cílů se využívají různé postupy a techniky jako je např. SEO (optimalizace webových stránek pro internetové vyhledávače).


Vybrané reference

Kontakty


Kontaktujte nás